Rang lista : Rang i bodovna lista 02-2020
Razdoblje koje se ubraja u rang: 9/8/2019 - 3/8/2020
Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja
Rang Plesni par Klub Bodovi Nas.
  Main Class Free Style      
1 Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 0 0
1 Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT ARRK PANDA 0 0
1 Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_ ARRK MEGARock - Zagreb 0 0
  Main Class Contact Style      
1 Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 72.1 3
2 Ivan TORJANAC - Karla ČOVRAN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 39.2 2
3 IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ ARRK PANDA 24.1 1
4 Mario PRIŠLIN - Patricia POSAVEC ARRK MEGARock - Zagreb 9.1 1
5 Luka ZRNIĆ - Matea GRUBIŠIĆ RRK LIMBO ROCK 0 0
5 Noa LILIH - Polina RYKOVA ARRK MEGARock - Zagreb 0 0
5 KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK ARRK PANDA 0 0
5 Fabijan ĐURĐEVIĆ - Nika DELORKO ARRK BUBA 0 0
5 Borna MILETIĆ - Leia TOT ARRK BUBA 0 0
  Mlađi juniori 1      
1 Matej BRNČIĆ - Tia NORAC ARRK BUBA 123.2 5
2 Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ ŠPK TOP DANCE 115.6 6
3 Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT SPK VEGA 88.7 2
4 Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 84.3 4
5 Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV ARRK BISTRA 33.5 4
6 Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ ŠPK TOP DANCE 33.2 5
7 Ivano PEJIĆ - Antea ZUBAK ŠPK TOP DANCE 31 5
8 Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN RRK LIMBO ROCK 23.4 2
9 Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK SPK VEGA 22.9 4
10 Niko JANKOVIĆ - Tesa GRLJEVIĆ ARRK BUBA 13.1 1
11 Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ ŠPK TOP DANCE 10.9 3
12 Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI ARRK MEGARock - Zagreb 10 1
13 Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK ARRK GORICA 9.7 2
14 Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ PK KICK 6.6 0
15 Jakov MARKOVIĆ - Tena JAKUŠ ARRK BISTRA 4.8 1
16 Filip DORIĆ - Lana VIDAKOVIĆ ŠPK ASTRA 3.6 1
17 Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ ARRK PANDA 3.4 1
18 Maksim MRKOCI - Eva SUPANC ARRK MEGARock - Zagreb 3.2 1
19 Ivo DOMIJAN - Petra ŠEMPER ARRK MEGARock - Zagreb 3.1 1
20 Luka KRPAN - Tia LARISI ARRK BISTRA 3 1
20 Luka CAGANIĆ - Dora SERTIĆ SPK VEGA 3 1
22 Luka SIMON - Sara MESAREK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 0 0
22 Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ PK KICK 0 0
22 Leon KUKEC - Anamarija VUJEC ARRK BISTRA 0 0
22 Izak ČOSIĆ - Helena KANTAREVIĆ ARRK GORICA 0 0
  Mlađi juniori 2      
1 Tim KOSEK - Nola VIŠOŠEVIĆ ARRK BUBA 28.5 2
2 Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ ŠPK ASTRA 21.3 2
3 Luka SMOLJO - Lana MATANOVIĆ-OREČ ŠPK ASTRA 12 2
4 Petar PETROVIĆ - Lara FAIN ARRK PANDA 9.1 1
5 Dominik ĆUŽIĆ - Erika GAŠPARAC ŠPK ASTRA 0 0
5 Matej KARLOVČAN - Mia KARLOVČAN RRK LIMBO ROCK 0 0
  Stariji juniori      
1 Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 126.9 4
2 Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 85.6 6
3 Gabrijel JELIĆ - Ema RADMAN ŠPK TOP DANCE 57.4 6
4 Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ ARRK BUBA 46.6 2
4 Fran LONČAR - Sarah PETRUŠIĆ ARRK BUBA 46.6 2
6 Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 40.3 6
7 Matija RABADAN - Hana RABADAN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 18.5 3
8 Dominik PISAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 13.7 2
9 Vjeran SVEČNJAK - Monika DURBIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 10.6 2
10 Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 6 2
11 Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ ARRK BISTRA 3.2 1
12 Luka KADOIĆ - Laura PAVLOVIĆ ARRK PANDA 3.1 1
13 Marko VUJČIĆ - Lana ZUBAK ŠPK ASTRA 0 0
  RR formacije Juniori      
1 PANDA ARRK PANDA 39.1 3
2 Toy story ARRK MEGARock - Zagreb 0 0
2 Time out ARRK MEGARock - Zagreb 0 0
  Ženske juniorske formacije      
1 OCEAN EMOTION ARRK BUBA 67.9 5
2 PINK STARS ŠPK TOP DANCE 27 4
3 BUBBLEGUM ARRK GORICA 0 0
3 Show White ŠPK TOP DANCE 0 0
3 XTREME ŠPK ASTRA 0 0
  Ženske formacije      
1 OLYMPIC ARRK BUBA 80.8 4
2 UNIQUE ARRK GORICA 57.2 6
3 DREAM TEAM RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 52.9 3
4 MEGAROCK GIRLS ARRK MEGARock - Zagreb 12 0